MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6732250
nr 673 2250
Stolar
1 par, Allmoge, bemålade
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 december 2010
kl 19:19:10
100 kr
250 kr
850 kr
350 kr
450 kr
850 kr
900 kr
6
950 kr
7
8
1.100 kr